Reklama
 
Blog | Antonín Kostlán

Volíme kandidáty Národní fronty!

V poslední době se na české politické scéně až příliš často šíří defétistické nálady, podle kterých velké a osvědčené strany nenabízejí dostatek vhodných kandidátů pro nadcházející volby. To však není pravda! Prošel jsem si pečlivě volební seznamy a našel jsem v nich mezi kandidáty našich největších politických stran přinejmenším čtyři naprosto nové a neotřelé důvěryhodné tváře.

 

Miroslav Karoubek

kalousekpspparoubek

Reklama

 

Ve své volební kampani vsadil na líbivou restriktivní politiku, která je v českém národě proslulém svým masochismem tolik oblíbená. Pod heslem Stejně nic nemáš, tak to přenech státu! se mu podařilo nastartovat v nižších středních vrstvách hnutí, v němž se rodiny s dětmi spontánně zříkají svých příjmů a důchodci svých úspor, aby mohli dobrovolně přilepšit vládnoucímu monopolnímu kartelu s krycím názvem Republika.

Jeho volebním heslem je ČEZ práci!

 

Jiří Palousek

kalousekpspparoubek2

Sází na tradiční české sociální jistoty a práva řádně platit příspěvky a do ničeho moc nemluvit.  Jeho politická kariéra připomíná tak trochu procházku po Matějské pouti: spousta cukrové vaty a tureckého medu, hodně klaunů v závěsu a sem tam nějaká střelba; za nitky tahají kolotočáři a kdyby se to zadrhlo, tak je připravena varianta Czechtek. A máme se ještě na co těšit: Jen co se nám podaří dostat se z toho tobogánu, čeká na nás strašidelný dům.

Jeho volební strategie se dá shrnout do hesla  ČEZ na stole českých!

 

 Petr Nelip

necaspspfilip

Energický muž s eskamotérskými schopnostmi, který dokáže již pouhým vlivem svého odzbrojujícího úsměvu přebudovat zkorumpovanou a mafiánskými kmotry ovládanou stranu na skutečný nástroj občanské demokracie. Osobitým způsobem adaptoval heslo, které u nás hlásala vládnoucí strana již v roce 1968 („Jedině komunistická strana je schopna odstranit všechny zlořády, které v této zemi napáchala a zavedla  komunistická strana…“).

Jeho volebním heslem je Komu ČEZ, tomu ČEZ!

 

Vojtěch Fičas

 necaspsp

Je historicky vzdělaný,  takže dobře ví, že v zemi, kde nejoblíbenější národní bitvou je totálně prohraná Bílá hora, občané chtějí být ovládáni a úpět pod knutou. Jeho strana však jde s dobou a modernizuje se, takže jeho volební strategie dnes již pracuje s novými nástroji, jako je elegantní model Knuta a la Putin (vzor Gruzie 2009) nebo z Číny dovážené Konzumní antitibetské sebeotěže.  

 Jeho velkým volebním vzorem je kubánský revolucionář CHEZ Guevara.

 

 Uznejte sami, poté co jsme se seznámili s těmito skvělými kandidáty z velkých a osvědčených stran, je opravdu zapotřebí ještě uvažovat o nějaké jiné, naprosto nevyzkoušené alternativě, která by nám mohla nečekaně rozmetat všechny ty dvacet let cihlu po cihle budované vztahy a klientské systémy???

 

P. S.

Ono je to stejně jedno, koho vlastně volíte, protože v téhle zemi se tak jako tak recyklace provádí již ze zákona… A tak se stejně po volbách nepochybně objeví na rozhodujících místech nám dobře známi kandidáti Národní fronty.

 

paroubekpspkosmo kalousek paroubekpspkosmo kalousek2 necaspspfilipkos necaspspfilip2

 

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama